Jsou muži zlatíčka nebo profesionální lovci?

I když mají doma krásnou ženu a spokojený vztah, stejně jsou stále na lovu. Nepotřebují luk ani šíp, jejich nabitými zbraněmi jsou šarm, šikovnost, mužná hruď, či sexy kreditka. To jsou jejich zbraně a my ženy se jimi necháváme střílet na potkání.

Muži milují nezávazné krátkodobé aférky s různými ženami. To je fakt, proti němuž mohou ženy tisíckrát protestovat, ale tak už to prostě příroda zařídila. Je zajímavé, že příroda tu samou touhu nepřidělila i ženám.

Díky tomu totiž způsobila oběma pohlavím velké trable. Kdyby na tom ženy byly stejně, pravděpodobně by se na zemi zrodila naprosto liberální společnost s volnou láskou a ne civilizace s jednou částí monogamní a druhou téměř promiskuitní. Již po přečtení této věty jistě cítíte, že něco neklape. Ano, ženy a muži si vůbec nejsou kompatibilní.

Muž chce obšťastnit co nejvíce žen a tím napálit své ego až do vesmíru, zatímco žena chce takového muže, který bude existovat jen pro ni. Ona prostě chce, aby veškerá mužova energie, láska a peníze plynuly jen do jejího klína.

Mazáčtí svůdci toto pochopitelně vědí, a proto se naučili dokonale předstírat zamilovanost, trvalý zájem a ochranitelské pudy vůči právě oné „vyvolené“ ženě. Naučili se tuto komedii právě tak perfektně, jako se ženy naučily hrát své orgasmy.

Velmi přesvědčivě mluví o budoucnosti, o společném štěstí, a přitom potají koukají na hodinky, jestli náhodou neztrácí zbytečně moc času. Některé ženy bývají totiž fikané a laciným řečem jen tak nepodléhají. Pokud muž odhalí, že má proti sobě příliš nedůvěřivý protějšek a že by ta komedie musela trvat moc dlouho, je schopen akci poměrně rychle odpískat. To se často stává u schůzek z online seznamek.

Mnohé láskychtivé začátečnice však na lep nadšeně skočí a pak nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak je možné, že už se jim po strávených intimních chvilkách již neozývá, vždyť tak poutavě hovořil o společné budoucnosti, plánoval dovolenou, dokonce vánoce u jednoho stolu.

Muži mají rádi vzrušení. Chtějí si užívat a rozhodně neberou ohledy na svůj primární vztah postavený na věrnosti. Oni dokonce velice často riskují ztrátu svého zaběhlého vztahu, jen aby si užili krátkodobé štěstí v náručí jiné ženy. Ve chvílích, kdy se jedná o jeho uspokojení vůbec nepřemýšlí nad tím, jaké to může mít následky. V takový okamžik je schopen hodit vše za hlavu.

On se rozhoduje hned, momentálně. S atraktivní ženou, která je na dosah si chce užít ať se děje co se děje. V tu chvíli se v mužském mozku strhne jediná akce – jde se lovit.

Způsoby lovu přitom bývají mnohdy odlišné. Hodně záleží na jeho naturelu. Cholerik loví enercicky až agresivně. Předvádí se v nejlepším světle. Ukazuje své tělo, předvádí rozkrok, poukazuje na svůj majetek. Mít drahé auto je nejjednodušší cestou jak předvést své schopnosti. Jsem sakra úspěšný, mám všechno co chci.

Pokud nemá luxusní káru, vsadí vše na svůj zevnějšek a šarm. Dokáže ze sebe do minuty vydolovat to nejlepší co má. Je sexy, úchvatný, zábavný a je o něm všude vědět. Tomuto lovci jde většinou spíše jen o trofej, milenky si nijak neudržuje, chce totiž stále nové a nové poznání. Ty co už měl ho příliš nezajímají.

Sangvinici spíše spoléhají na svoji brilantní výřečnost. Nepotřebují mít drahé auto, sexy tělo ani drsnou tvář. Jejich velkým uměním je ženu ukecat a to se jim také velmi často daří. Sangvinici ženy neloví, aby je hned zase opouštěli. Pokud nějakou ženu loví, je to proto, že jsou jí uchváceni a jsou ochotni se k ní stále vracet. Bohužel pro ni, však nikdy nebude ta jediná. Takových bude mít v telefonu desítky. Sangvinici totiž na ženy nekladou velké nároky a proto je pro ně téměř každá lákavá.

Drsňák flegmatik je chlap, který má rozvahu a propracovanou taktiku. Na lov vyráží s přesným plánem. Svůj cíl si na rozdíl od cholerika a sangvinika velice pečlivě vybírá. Tento typ muže má ohromné charisma, je to hrdina, pan úžasný a opravdový lamač srdcí.

Hloubaví melancholici ženu zásadně neloví. Dělají vše jen tak mimochodem. Pokud se na něj usmějete, nesměle vám to vrátí, bude vám vracet i dlouhé pohledy, ale nikdy za vámi nepříjde. Je to jeho způsob „lovu“, nechat se ulovit. V dnešní době je to velmi úspěšná taktika, i když z jeho strany to ani není taktika, on takový prostě je. Každou ženu okouzlí svojí ochotu naslouchat a poskytnout pochopení. Jejich velkou devízou je pak také naprosto něžný a dlouhý sex. Avšak ani melancholik, přes svoji plachou povahu, není zárukou věrnosti. Žen, které jsou ochotné ulovit nesmělého muže je mnoho a jim to vždycky udělá moc dobře.

A pak je tu hrstka moudrých mužů, kteří touží ulovit jedinou ženu, kterou budou celý život milovat. Možná takového máte doma? Připojte se do diskuze >> a napište svou vlastní zkušenost s lovcem.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.