Ručně vyťukávaný kožený zápisník s květinami

Tento stylový kožený zápisník z hovězí hlazenice, pochází z dílny Kateřina Látalová. Síla kůže je cca 2 mm. Zápisník je celý ručně vytvořený, vzor květin je vyťukaný kousek po kousíčku. Rozložený zápisník je velký cca 37,5 x 16 cm.

Cena:          2020 Kč
+Poštovné: 100 Kč

Při hromadné objednávce se poštovné sloučí a jeho cena se zohlední podle obsahu objednávky. Jak v obchůdku nakupovat? Obsloužím vás osobně. Prostě si vyberte věcičky, které se vám líbí a pošlete mi zprávu na email: konska.oaza(zavináč)gmail.com, nebo na messengera FB Koňské oázy.

Zapíná se na 2x obtočený kožený řemínek a poté zastrčený do koženého očka viz. foto.

Ručně barveno – odstín bison brown a sheridan brown.

Uvnitř jsou 2 zápisníky velikosti A6 ručně ušité z bílého papíru o hmotnosti 80g/m2. V jednom zápisníčku je 60 stránek (celkem 120). Obal papírového bločku je zhotoven z hlazené čtvrtky o hmotnosti 300g/m2.

Papírové zápisníčky jsou vloženy na gumu, tzn. že je možno je vyjmout (systém traveler’s bloků, ale s jiným rozměrem). Popřípadě je možné vložit další 2 nebo 4 zápisníky (nejsou součástí vystavené položky, je nutno ještě počítat s přidáním gumy). Mohu dodělat na přání.

Kůže je ošetřena přípravkem s včelím voskem. Zápisník je vhodné čas od času natřít z hlazené strany nějakým přípravkem na kůži, nejlépe se včelím voskem).

Děkujeme za každé vaše rozhodnutí nakoupit v našem obchůdku.

Pokud jste si nic nevybrali a přesto chcete pomoci domovu pro koně v nouzi, můžete mě kontaktovat na messengera FB Koňské oázy a pomoci jako dobrovolník, brigádník, nebo nás podpořit finančně na našem transparentním účtu: 239181296/0600 

Zpátky do obchůdku >>