Návštěvnice pláže si živého Kena spletly s erotickým humanoidem a chtěly si ho koupit

Rodrigo Alves, jinak přezdívaný Živý Ken, pro svůj „dokonalý vzhled“ podstoupil přes dvacet různých plastických operací a výsledek opravdu stojí za to! Vypadá totiž jako robotická erotická hračka, která byla vyrobená v Japonsku. Tam podobné humanoidní muže nebo ženy vyrobit umí.

Tohle si myslely náhodné návštěvnice pláže v Dominikánské republice, které Kevina pozorovaly, když se před objektivem nakrucoval v sexy pózách. Některé se dokonce zajímaly o to, zda se dá koupit a kolik stojí.

Další fotky >>

Nedávno se Rodrigo rozhodl k další a snad ještě bizarnější proměně. Chce se totiž stát živou Barbie. Zatím si nechal jen prodloužit vlasy, které má nyní pod ramena, ale u toho určitě nezůstane.  Rodrigo je totiž na plastických operacích údajně závislý. Dá se tedy očekávat, že až se promění v panenku Barbie, bude možná toužit po úplně jiné bytostní identitě. V budoucnu z něj může být nějaké zvíře nebo dokonce mimozemšťan.

Jak Rodrigo vypadal, než se začal měnit v Kena >>

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.