Chcete uhnat boháče? Zde je návod, jak na to

 

Chcete se válet v posteli do jedenácti, nemít žádné, ale vůbec žádné povinnosti a přitom mít skříně nadupané značkovým oblečením, v garáži mercedes a v kabelce nabité kreditky? Pak vás jistě již někdy napadlo, že by neškodilo mít někoho, kdo vám to dá. Věřte, že na tom není vůbec nic špatného.

Je těžké stát se úspěšnou zlatokopkou?

Ujišťuji vás milé dámy, že to vůbec není těžké. Musíte však úplně přehodnotit celý svůj dosavadní život, stanovit si jasné cíle a vytvořit smysluplný plán. Zlatokopectví je práce jako každá jiná a proto k ní také tak musíte přistupovat. Váš první úkol bude udělat si generálku své vizáže, protože vzhled je to první, co upoutává mužovu pozornost. Okamžitě shoďte nadbytečná kila. Boubelky jsou sice zatraceně sexy, ale žádný muž bažící po luxusním zboží si boubelku vydržovat prostě nebude. Boubelek je dost a jsou zdarma.

Proberte si šatník a rovnou vyházejte vše, co zavání Vietnam shopem či výprodejem. Tyhle věci už potřebovat nebudete. Naopak si koukejte sehnat kvalitní a reprezentativní oblečení. Za sebe mohu vřele doporučit sukni lehce nad kolena, bílou šik košili a sáčko, které bude ladit se sukní. Takový kostýmek podtrhne vaši ženskost a chlapům z něj téměř automaticky vstávají kladélka. Ve vašem botníku se musí nacházet minimálně jedny elegantní lodičky na středně vysokém podpatku. Na těch lodičkách nesmí být ani šrám. Boty i oblečení musejí být v perfektním stavu a musí vám dokonale sedět. S takovou výstrojí uděláte díru do světa, neboť muže lákají ženy oblečené jako byznysmenky. Natáhnout na sebe těsné džíny, nebo minisukni umí každá pipka ze sousedství a tou vy už nikdy nebudete. Všimněte si, že vyzývavě oblečených žen lítá po ulicích stovky, ony také loví, ale kolik jich potkáte v elegantním oblečení? Vy budete prostě jedna z tisíce!

Okamžitě si udělejte vizitky. Mnohdy se může stát, že svého vysněného potkáte, ale on nebude mít čas vás zrovna někam pozvat. Rychlé vypisování telefonů je trapné, ale vložit mu elegantní vizitku má styl. Budou se vám hodit, uvidíte.

Vaším dalším úkolem bude vymyslet si o sobě nějakou zajímavou legendu, kterou budete svým miláčkům vyprávět. Využijte všech svých dostupných znalostí a sestavte si příběh, který toho na vás moc neprozradí, ale vzbudí v něm zájem vás blíže poznat.

Určitě mu nevyprávějte o svém nudném zaměstnání ani o svých problémech.

Jak poznat milionáře a kam vyrazit na lov?

  •  Milionář nechodí do hospody
  • Nenosí tepláky na veřejnosti
  • Nebydlí na sídlišti
  • Nepoužívá humor obyčejných lidí
  • Nechodí ven s obyčejnými lidmi
  • Nejezdí veřejnou dopravou

Klidně vsaďte na staré dobré moudro, že šaty dělaj člověka. Kvalitní a drahé oblečení poznáte na první pohled a věřte, že chudý podnikatel, ani manažer středního typu by si oblek za více jak deset tisíc nikdy nekoupil, a pokud ano, pak je to škudlil, takže stejně nic pro Vás. Oproti tomu ten, kdo má peníze na drahé oblečení, ten si ho také koupí. Bohatý člověk je bohatý proto, aby si mohl dopřávat luxus. Milionáři nemnoží své milióny, aby jezdili škodovkou a nosili konfekci. Oni si své peníze umějí sakra dobře užívat a podle toho je dobře poznáte.

Bohatí pánové chodí povinně na obědy do luxusních restaurací. Devadesát procent obědů jsou totiž obědy obchodní.

Rychlokurz platinových karet:

  • zlatá – dobrý
  • platinová – lepší

Sehnat kvalitního milionáře můžete kdykoli, chce to jen využívat příležitostí. Všimla jste si, kolik jezdí po městě drahých aut? Tak ta samá auta vás také pouští (naštěstí samozřejmě nejenom ta ), když přecházíte silnici. A to je přesně vaše chvíle. Není nic jednoduššího, než se na galantního řidiče pousmát a pokynutím ručky mu poděkovat. To je jedna z ideálních chvílí, kdy můžete být při seznamování takto aktivní a nebude to vlezlé. Pokud správně dbáte těchto rad, a nejste zrovna ohozená jako nějaká La grande pipka, tak se Vám určitě často stane, že přibrzdí u chodníku a požádá o telefon. A pokud opravdu důsledně dbáte výše zmiňovaných rad, tak u sebe jistě máte vizitku, kterou mu s pravou elegancí předáte.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.