Jak si do léta udělat figuru? První měsíc

Chcete se v létě pyšnit bezva postavou a neřešit žádné faldíky, nadpičníky a prdeltučníky, je to tak? A proto jsem pro vás připravila úžasný a jednoduchý návod jak bez hladovění zhubnout do plavek.

moveandfood(1)

Nový rok je  ideální startovač

Většina novoročních předsevzetí je v lednu korunována velkolepým superstartem, přičemž, jak je známo, málokdy bývají dodrženy až do cíle. Ale vy, jako aspirantka na Sluneční Bohyni, nejste průměrná, a proto jistě vydržíte.

Tak tedy, první měsíc hubnutí. Začněte tím, že ze svého jídelníčku vymažete nejkritičtější potraviny, které nám kazí postavu. Jedná se o sladké mlsání v podobě dortíků, zákusků přeslazených tyčinek a čokoládiček, smažená jídla, plnotučné a moučné omáčky, uzeniny, polotovary a hlavně mňamózní jídla ze stánků rychlého občerstvení.

Připravte se, že to bude kruté, ale pokud se opravdu soustředíte na svůj cíl, nebudete mít nepřítele.

Na každý den si pečlivě naplánujete šest jídel denně. Tomu samozřejmě přizpůsobíte jeho množství. Budou to logicky menší porce. Nehledáte výmluvy, proč by to nešlo, proč by se to nedalo stihnout, prostě šest jídel denně a tečka!

Naučíte se nosit si všude sebou ovoce. Tím, že ze svého jídelníčku vyřadíte výše zmiňované potraviny, budete mít mnohem lehčí žaludek, protože budete rychleji trávit a mohli by vás honit chtě. Ovoce v kabelce vás zachrání, kdyby vás tedy přepadl nečekaný hlad nebo touha po sladkém.

K tomu začnete nejméně třikrát do týdne cvičit. Způsob a intenzitu si nastavíte podle toho, jakou máte kondici.

Pokud například patříte mezi úplné a věčné začátečníky, tak se klidně celý leden můžete věnovat rychlé chůzi, kterou budete kombinovat s krátkým strečinkem, občasným během a jednoduchým domácím posilováním.

nový bannner

Chcete vědět jak pokračovat? Sledujte moji FB stránku a  o každém novém článku o hubnutí se včas dozvíte 🙂

Doporučuji: pohodlné a efektivní online hubnutí s nutriční terapeutkou a cvičitelkou Adélou Čížkovou DiS.
Proč mi ubližuješ když tvrdíš, že mě miluješ?
Už nechcete být hodná holčička? Přečtěte si moji výstřední Příručku pro mrchy začátečnice a dozvíte se, jak se stát ženou, které muži padají k nohám
Tento ďábelský spalovač tuků z vás udělá modelku lusknutím prstů. Jak to funguje se dozvíte zde.

Jak si do léta udělat figuru? Druhý měsíc

 

10 kilo

hodná holka

kuchyňská

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.