Hodinky Daniel Wellington jsou v kurzu

Nedílnou součástí našeho života je čas. Podle něj funguje náš denní rytmus, podle něj žijeme, milujeme. Řídí se jím veškeré dění kolem nás. Abychom své důležité chvíle nepromeškali, nosíme všude sebou hodinky.

Hodinky však nemusí být jen každodenní praktickou potřebou, ale při správném výběru se mohou stát i luxusním módním doplňkem, který dokáže podtrhnout osobnost svého majitele.

V době chytrých telefonů a hodinek, mnozí z nás rádi sáhnou po výrobcích, které nás nezavalí svou přetechnizovanou dokonalostí. Které jsou minimalistické, jednoduché, čisté a svou elegancí zajímavé.

Hodinky dotváří konečný vzhled všech outfitů a činí je tak dokonalými, celistvými. Kdo hledá kvalitu, komfort a luxus, vybere si hodinky značky Daniel Wellington, které zaujmou především svým nadčasovým vzhledem a jednoduchou linií. Tyto hodinky již na první pohled o svém majiteli říkají „ Jsem sebevědomý a úspěšný.“

Sofistikovaný vzhled těchto hodinek dokáže, podtrhnou každou příležitost, ke které se tento klasický šperk rozhodneme vzít.

Hodinky

Vyměnitelné pásky zaručí vhodnost k veškerému předepsanému dress codu, slavnostním příležitostem či ke sportování. Ve velké oblibě jsou řemínky Vintage kolekce Classic, připomínající svým vzhledem doby dávno minulé, kdy pan Daniel Wellington uchvátil zakladatele firmy, pana Filipa Tusandera, svým stylem starých řemínků NATO na nových hodinkách.

Hodinky Daniel Wellington
jsou voděodolné, a proto svému majiteli dávají absolutní svobodu spontánního života, bez ohledu na počasí.

Hodinky pánské

Dámy jistě ocení možnosti kolekce Classy, u kterých jemné a romantické linie podtrhnou přednosti a krásu svých majitelek.

Kožené, kovové i textilní řemínky, lze tedy u všech kolekcí obměňovat podle potřeby, chuti i nálady.

Pokud toužíte po hodinkách vyznačujících se vytříbeným vkusem, krásou a spolehlivostí, budou pro vás hodinky Daniel Wellington tou nejlepší volbou.

A mimochodem, věděli jste, že první kapesní hodinky měly vejčitý tvar a jen jednu ručičku, která ukazovala pouze hodiny, avšak vývoj šel rychle dál a za nedlouho se objevilo tzv. Norimberská vejce, mechanické hodinky, které byly poháněny natahovací pružinou.

Následovala celá řada vylepšení, ale až v 17 století byla vynalezena Christianem Huygnsem setrvačka s lépe definovanou vlastní frekvencí. Což znamenalo větší přesnost měřeného času.

V 19 století se již rozběhla i tovární výroba hodinek a v roce 1904 pak vznikly první náramkové hodinky. Jsou to vlastně malé přenosné hodiny, které nám ukazují a hlídají náš čas.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.