Buďte hvězda: stáhněte si novou aplikaci HappyFoto!

Možná jste si v mládí plánovala kariéru módní návrhářky nebo designérky, avšak životní okolnosti vás zavedly do jiné profesní sféry a i když jste spokojená s tím, co děláte, občas koketujete s myšlenkou něco vlastního navrhnout a vytvořit. To je skvělé, protože kreativita je energetický náboj, který vás vždy posune blíže k vysněnému cíli. Nyní, díky aplikaci HappyFoto, máte jedinečnou příležitost stát se soukromou návrhářkou pro sebe i pro své blízké. Můžete si tak třeba navrhnout vlastní kolekci povlečení.

Zazáříte svými fotkami! Nově si v aplikaci můžete vytvořit kromě fotoknihy a krytu na mobil třeba fleecovou deku, rohožku nebo povlečení

Naše největší česká fotoslužba má novou aplikaci HappyFoto. Dá se používat v každém zařízení, což je super. Jednotlivé produkty objednáte z jednoho a téhož programu na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. Všude vypadá úplně stejně a ovládá se mnohem snáze než dříve. A vůbec nejlepší zpráva je, že nyní svoje rozpracované produkty můžete mezi svými zařízeními sdílet. „Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ říká šéfka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. Je to unikát, protože nic takového zatím žádná jiná fotoslužba v Česku ani na Slovensku neumí.

Horké novinky potěší každého

Protože má HappyFoto nejvíce fanoušků mezi ženami, zařadilo do svého portfolia novinky jako například fleecovou deku ve dvou rozměrech, povlečení, rohožku nebo kryty na chytré telefony iPhone, Samsung a Huawei.

HappyFoto
HappyFoto – fotokniha