Být geek je cool!

Všimli jste si, že čím dál častěji potkáváte lidi, kteří mají na nose velké brýle s masivními černými obroučkami a jsou oblečení do Geek trička s humornými hláškami, jež mnohdy dokáží pochopit jen oni sami? Většinou se jedná o vtípky s počítačovou, matematickou nebo vědeckou tematikou, přičemž platí zlaté pravidlo, že čím více je hláška pro ostatní nepochopitelná, tím více je cool. Ano, mluvíme o novodobém fenoménu populace Geek bytostí pocházejících z planety Geekworld.

Geekové jsou tajuplní tvorové s lidskou DNA, kteří mají detailní vědomosti nejčastěji z oblasti výpočetních technologií, vědy a techniky, komiksů a fantasy seriálů. Takováto témata se pro ně stávají kultem jemuž podřizují celý svůj život.

Společenské konvence jsou pro ně těžko srozumitelné, pro své okolí jsou značně excentričtí někdy až trapní. V minulosti získávali za svoji myšlenkovou výjimečnost a společenskou nešikovnost různá hanlivá označení, avšak dnes jsou tito blázinci, dříve tak zatracovaní, velmi vyhledávanými cool společníky. Jejich pošetilý, mnohdy až mimozemský způsob života uchvátil televizní scénáristy i známé osobnosti, kteří si  Geek módu a životní styl velice oblíbili.

Hvězdným příkladem dokonalých Geeků jsou sympaťáci ze seriálu Teorie velkého třesku. Kuriózní Sheldon se například považuje za vyšší vývojový stupeň člověka, přičemž to z jeho strany není žádné obyčejné povýšenecké gesto, ale neoddiskutovatelný fakt.

Zamilovala jsem se do Geeka, pomoc!

I přes své podivínství jsou geekové v podstatě společenští tvorové, jen to příliš neumí aplikovat do života. Před ženami bývají obvykle velmi plašší a pro lásku jsou téměř nedostižní. Pokud si však pro sebe jednoho přece jen ulovíte, budete mít vedle sebe skvělého partnera, který když říká, že vám chce přinést hvězdný prach, tak to myslí ze srdce vážně.

Nemůžete od něj očekávat ani chtít obyčejné věci, takže počítejte s tím, že vám k vánocům klidně nadělí zakonzervovanou sněhovou vločku nebo pokoutně získaný substrát z měsíce.

Až si budete dělat starosti, jaký vánoční dárek mu dáte vy, nechte se inspirovat na geekworld.cz, protože zde vsadíte na jistotu. Velkou radost sobě i jemu uděláte, když si nějaké Geek tričko pořídíte také. Mě osobně se zde líbí  tričko 4 4  Error Love not found, najdete ho zde. Tohle tričko totiž přesně zobrazuje můj stav.

A ještě dvě rady na závěr

Je fajn se s mířit s tím, že když vám jednou vyzná lásku, pak je to platné a nehodlá to redundantně opakovat.

Pokud ho požádáte, aby uložil dítě, nebuďte překvapená jeho pragmatickým dotazem zda ho má jen uložit nebo uložit jako 😉.

.

 

Tričko pro Geek borce
Naušničky pro Geek fanynky