Znásilňování žen pod taktovkou vládních elit

Nedalo mi to a musela to jsem napsat. Někomu by se možná zdál titulek tohoto článku příliš excentrický, ale pokud se na věc podíváme hlouběji, zjistíme, že je naprosto výstižný.

V současné době zpravodajské agentury ve všech pádech skloňují násilnické sexuální útoky na nejméně 480 žen v Kolíně nad Rýnem. Útoky, které se s velkou razancí a brutalitou odehrály přesně na Silvestra však byly medii po nějakou dobu utajovány. Vláda, která je zjevně pod taktovkou sluníčkářů se zřejmě obávala, že by mohly následovat odvety, a proto se snažila tyto události zamést pod kobereček. To se jim však nemohlo povést, vždyť na místě bylo tisíce svědků.

Nejpikantnější na celém incidentu je, že největší starostí vládnoucích elit není obava o ženy, ale obava o uprchlíky. Kolínská primátorka Henriette Rekerová na tiskové konferenci totiž prohlásila, že je absolutně nepřijatelné spojovat etnikum pocházející ze severní Afriky s uprchlíky. Tvrdila, že neexistuje žádný důkaz toho, že pachateli jsou lidé, kteří v Kolíně nad Rýnem hledají azyl. Přitom díky telefonním operátorům se podařilo lokalizovat několik mobilů, které byly ženám ukradeny, právě v zařízení pro uprchlíky. Na druhou stránku, není to vlastně jedno zda ataky vyvolávali stávající žadatelé o azyl, nebo jejich předchůdci, nebo dokonce děti bývalých imigrantů? Potomci imigrantů jsou dnes nazýváni Němci. V jednom nejmenovaném plátku se píše, že mnozí útočníci byli němečtí občané. Ano, ale afrického, syrského, či jiného nestředoevropského původu. I to je zjevná známka pokusu o manipulaci informace. Podle výpovědí očitých svědků na ženy útočili muži severoafrického a arabského vzhledu, tudíž bývalí nebo současní žadatelé. Toto je prosím jejich vděk. Místo toho, aby byl konečně problém s imigranty, vlastně ilegálními imigranty, řádně řešen, tak starostka Kolína nakonec doporučila ženám, aby večer pokud možno nevycházely ven, a aby se držely od imigrantů na délku paže. Také napadeným ženám vytkla, že se nedostatečně bránily. Místo toho, aby vláda poskytla svým občanům ochranu, tak je nabádá, aby se chovali jako za výjimečného stavu!

Tento fatální incident je jen dalším důkazem, že nesčetné pokusy o úspěšný multikulturismus jsou nemožné a zbytečné. Je to jako míchat olej s vodou. Je to jen plýtvání energie, peněz a trpělivosti. Nefunguje a nikdy fungovat nebude. Dokládají to i události z minulých let, kdy imigranti vypalovali francouzké ulice, protože jejich chlebodárci jim nechtěli být po vůli. Lidé vlastní země si nepřáli, aby ženy nosily šátky do škol a imigrantům se to nelíbilo. Svoji nelibost vůči zemi, která je přijala dali najevo tvrdou odplatou v podobě vypálených ulic. Ve Španělsku například muslimové demonstrovali, aby psí miláčci nesměli se svými páníčky jezdit v MHD. Muslimové tak obyvatelům země, která jim nabídla svoji náruč, diktují co ve své zemi smí a nesmí dělat. Takových podobných incidentů je po celé Evropě stále více. Muslimové se dožadují a vydupávají si právo šaría a chtějí, aby se evropský občan podvolil muslimskému režimu. Není prostě možné smíchat odlišné nátury dohromady a čekat, že si budou rozumět. Avšak sluníčkářské vlády se o to všemožné snaží a to i nátlakem na majoritu. To samozřejmě u široké veřejnosti vzbuzuje nelibost. Tato veřejnost je pak nazývána extremistickou skupinou.

Neudržitelné zatajování faktů, které mělo ochránit imigranty před hněvem veřejnosti
Zprávy o násilných a sexuálních útocích migrantů na ženy, ať již v azylových centrech, nebo i na ulicích nejsou nové. Přesto se o nich v mediích nemluvilo. Organizace pracující pro podporu imigrantů věděly, že mnoho žen i dětí čelilo v azylových zařízeních možná ještě horším násilným útokům, a přesto se jich nikdo důrazně a veřejně nezastal. Dokonce se o tom ani nesmělo mluvit a psát. Kromě toho, že se o sexuálních útocích v azylových domech mlčelo, vyvstává tu ještě druhá otázka : Jak vůbec mohli vtlačit pár zubožených žen a dětí do tlupy nadržených a frustrovaných samců? Tyto zprávy se šířily prostřednictvím sociálních sítí. Po událostech v Kolíně nad Rýnem a jiných městech již zjevně nebylo v moci vládních elit tyto skutečnosti dále ututlávat. Počet napadených obětí během silvestrovské noci v řadě evropských měst, nejvíce v Německu, stále stoupá. Zatím je evidováno více než 500, a tento počet zřejmě nebude konečný. Mnohé ženy raději mlčí, protože se obávají odvety násilníků. Není totiž jisté, zda budou viníci pozavíráni, či zda se budou nadále svobodně prohánět po ulicích.
Není podstatné kolik z těchto útočníků požádalo o azyl nyní, nebo kolik z nich do Německa dorazilo za stejným účelem před několika lety. Je úplně jedno zda se jedná o ekonomické migranty. Vládní elity a veřejnoprávní média udělaly svým občanům to nejhorší, co mohly. Zprávy o násilnostech ze strany imigrantů buďto úplně zatajovaly, nebo bagatelizovaly. Nebýt sociálních sítí a úplně nezávislých zpravodajských serverů, nikdy by se na veřejnost nedostaly.
Na německou policii nyní cílí ostrá kritika. Nejenom že proti útokům téměř vůbec nezasahovala, ale těsně po Silvestru oznámila, že poslední den v roce „proběhl v klidu“. Kolínský policejní prezident Wolfgang Albers přiznal, že tyto informace byly milné. Jenomže informace nebyly mylné, ony byly vědomě lživé! Policisté, kteří na Silvestra sloužili a byli v centru tohoto dění, žádali o posily. Ty jim však nebyly poskytnuty. Jejich následné výpovědi, které byli otištěny v deníku Express, dokládají to, že sami byli značně bezradní. „Krátce po půlnoci jsem viděli ženy, které brečely a v šoku vyprávěly, že byly sexuálně obtěžovány a dokonce okradeny.“ „Viděli jsme další ženy, které byly v podstatě v obklíčení davu, jednu ženu jsem dokázali z vytáhnout, její kamarádky ne, jelikož na nás dav zaútočil.“ pokračuje výpověď, nebo spíše zpověď jednoho z policistů. Pokud byla situace takto ostrá, jak je možné, že nepřijely další hlídky? Jak je možné, že nedorazila zásahovka? Jak je toto vůbec možné? Kdo je vinen za to, že více než 500 žen utrpělo takové újmy? Viníci jsou všichni ti co zařídili, schválili, podpořili a zorganizovali masovou imigraci. Jsou to ti, co pod záštitou humanitární pomoci přilákali do Evropy přes milion imigrantů. Jsou to představitelé vládnoucí elity. Je to vláda!

Je nutno si povšimnout, že mezi imigranty je však jen zlomek skutečných utečenců před válkou! Tlupy tisíců a statisíců mladých nadržených hřebečku od nás nepotřebují zachránit před válkou. To potřebují jen ty ženy a děti, co jsou v utečeneckých táborech šikanovány vlastními „spoluuprchlíky“. A až se válka uklidní, i oni by měli jít zpět domů. Tady by stejně nebyli šťastní. Další potomky imigrantů, společnost nepotřebuje. Evropa potřebuje vlastní děti. Evropa by se měla starat o své rodiny tak aby bylo dost evropských dětí. Pokud má má kdokoli z evropanů humanitární touhy pomáhat, nechť tak činí. Ale ne na úkor ostatní veřejnosti. Ne na úkor evropské kultury a svobody. Pokud vláda dělá vše proto, aby zahltila náš svoji zemi přistěhovalci, místo aby chránila své lidi, nelze se potom divit, že na mnohých místech vzniká domobrana.
V souvislosti s těmito událostmi německá metropole Kolín nad Rýnem zažila demonstraci proti imigrantům. Lidé tak vyjádřili svůj jasný nesouhlas s uprchlickou krizi, která díky nepřístojné politice přináší denně stovky uprchlíků do Německa. Německý lid je velmi nespokojen s děním v jejich zemi. Pikantní na této demonstraci je, že od sobotního rána hlídkovalo v ulicích metropole 1700 policistů. V případě sexuálně napadených žen nikdo nehnul ani prstem, ale v případě protestů německých občanů byla policie velmi akční. Tak akční, že na své občany použila i vodní dělo. Údajně proto, protože protestů se zúčastnili i stoupenci tzv. Pegidy, protiimigračního hnutí. Na záběrech z demonstrace je však vidět spíš tisíce naštvaných obyčejných lidí, než nacisticky smýšlejících extrémistů. Ale co na tom. Podle vlády je každý, komu se nelíbí imigranti, extrémista. To dělo si zasloužili! Některá videa ukazují, že policie obklíčila dav demonstrujících lidí, aby tak údajně chránila odpůrce Pegidy a zastánce imigrantů. Obklíčený dav vyzvala k rozchodu. Na videích je zřetelně vidět, že dav se nemá kam rozcházet, i kdyby chtěl. Přes kordon policistů jít nemohl. Byl uzavřen v semknutí policejních jednotek a protože se tedy nerozešel, bylo použito ono vodní dělo.
K dnešnímu dni byl v České republice zablokován FB účet Islám v České Republice nechceme. Nechtít islám v Česku je též považováno za extrémistické, a tudíž tento profil FB vyhodnotil jako nežádoucí stránku. Je pravda, že pár příspěvků a slov pana Konvičky bylo zbytečně vyhrocených a měli i dost drsný obsah. To je nepopiratelné, a je velká škoda, že pan Konvička svými nekontrolovanými výroky maří svoji ideologii, neboť tím nahrává do karet legislativě, která mu může zatnout tipec. Lépe zvolená taktika a méně drsných rasistických projevů by věci Islám v České republice nechceme prospělo lépe. Zablokovaný účet byl prozatím nahrazen účtem Islám v ČR nechceme. Snad se mu bude dařit lépe.
Shrnutím se dá říci, že Evropské vládní garnitury dělají vše pro ochranu imigrantů, ale minimum pro ochranu vlastních občanů. Podněcují tím vlastní občany k nenávisti a následně je za tuto nenávist trestají. Obyčejné lidi, kteří se bojí útoků ze strany imigrantů nazývají xenofoby a veřejnost, která otevřeně protestuje proti přílivům imigrantů je lynčována za extremismus. Nezapomeňme prosím na Indiány, kteří také kdysi měli problém s imigranty a nyní žijí v rezervacích.
Závěrem bych chtěla říci, že nám ženám přeji co nejvíce schopných a odhodlaných ochránců, kteří nám i do budoucna zajistí svobodu. Svobodu pohybu i ve večerních hodinách, svobodu v oblékání, svobodu volby, s kým budeme mít sex a s kým ne. Sluníčkáři, vládní elity a islámští propagátoři to rozhodně nejsou. Kdo tedy?

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.