Calvin Klein: Dostupný luxus pro „chudé“

ellanela.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy

Nosíte ráda pěkné věci? Aby ne, vždyť jen málokterá žena odvrátí zrak při pohledu na značkové spodní prádlo. Škoda jen, že kombinace krásného designu a kvalitního zpracování stojí spoustu peněz. Kéž byste si ji mohla dovolit i vy… Jenomže můžete. Stačí, když se podíváte správným směrem. Třeba na spodní prádlo značky Calvin Klein, které je pro mnoho žen synonymem pro luxus. Přesto nestojí tolik, aby „si ho nemohla dovolit každá“.

Značkové spodní prádlo není drahé

Nemá smysl si nalhávat, že podprsenka Calvin Klein stojí stejně jako laciné zboží z tržnice. Nestojí, je dražší. Ale na druhou stranu i mnohem kvalitnější, a proto vydrží podstatně déle. Ve finále vás bude stát srovnatelnou částku, protože ji budete nosit mnohonásobně déle. V souvislosti se značkovou podprsenkou nelze nezmínit známé moudro „nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci“. Jistě tušíte, kam tím míříme.

podprsenka

Proč právě Calvin Klein?

Značka Calvin Klein vytvořila vlastní specifickou kategorii. Ikonické logo CK se stalo fenoménem, kterému propadly miliony lidí na celém světě. Ale proč vlastně? Svět módy je velmi pestrý a „cékáčko“ nešokuje extravagancí jako jiné brandy… Možná právě proto boduje hned u několika generací, a to bez ohledu na vkus.

Mohla by podprsenku Calvin Klein nosit rockerka? Bez debat. A co elegantní dáma preferující uhlazený styl oblékání? Proč ne!

Calvin Klein je génius, v jehož mysli se zrodilo prádlo naprosto univerzálního charakteru. Je natolik neutrální, že si ho lze zkombinovat s takřka libovolným outfitem. Přesto je specifické a jen těžko byste hledali vhodnou alternativu. Ale to pochopíte, až si uděláte radost a doplníte svůj šatník o pár originálních kousků.

ellanela.cz_trenyrkarna_cz_02

Podprsenky Calvin Klein seženete například v Trenýrkárně (trenyrkarna.cz). Známý prodejce garantuje originalitu zboží a často ho nabízí se slevou za neodolatelné ceny.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.