Moderní bydlení vhodné i pro rodiny. Klidná pražská lokalita vás osloví

Nejen pro většinu jednotlivců, ale zejména také pro většinu rodin je často snem bydlení nabízející veškerý komfort a moderní zázemí, které se zároveň nachází v klidné lokalitě. Takové bydlení přitom můžete najít dokonce přímo v Praze. Všechny tyto požadavky totiž splňují byty, které najdete Na Vackově v městské části Žižkov. Je to nejen lokalita atraktivní, ale také nabídne vše, co od bydlení očekáváte.

Rodiny ocení výhodné financování

Palčivou otázkou pro většinu rodin je rozhodně otázka financování. Vlastní bydlení totiž není jen tak, a to zejména po finanční stránce je mnohdy nedosažitelné. Bydlení pro rodiny v Praze ve zmiňované lokalitě ale můžete výhodně financovat. Získáte jednak nízké úrokové sazby, ale také hypotéku můžete sjednat bez poplatku, stejně jako znalecký posudek na náklady banky. Takovou nabídku se už potom vyplatí zvážit.

Co můžete od nového domova očekávat?

Když jsme si něco řekli ohledně financování a navnadili jsme vás na nové byty, pojďme se blíže podívat na to, co v tomto komplexu vlastně můžete najít. Již byla řeč o atraktivní lokalitě, takže je pochopitelné, že je zde veškerá občanská vybavenost. Není to ale vše, protože je tady rovněž klid a pohoda. Bytový komplex najdete podél ulice Malešická, který po svém finálním dokončení bude tvořit:

  • 5 rezidenčních objektů
  • 342 bytů

Samotné dispozice bytů jsou ve velikostech od 1+kk po 5+kk, takže se mohou ubytovat i větší rodiny. Budete-li mít o některý z bytů zájem, můžete si je zároveň rezervovat. Samozřejmostí je, že projekt Na Vackově je realizován jako moderní bydlení, proto zajišťuje také dostatek soukromí. Toho je dosaženo díky balkónům a lodžiím, ale zároveň díky promyšlené členité architektuře. Samozřejmostí jsou možnosti pro aktivní relaxaci, což nabízejí sady na Krejcárku, Parukářka nebo cyklostezka skrz vrch Vítkov. Určitě vás potěší také možnosti kulturního vyžití a nakupování v okolí.