Chcete být hodná holčička nebo raději potvora?

Mužům hodné a obětavé ženy náramně vyhovují, o tom není pochyb, avšak zbožňují potvory. Ono to platí i obráceně. Mnohé ženy odmítají lásku hodného muže a vrhají se do náručí grázlíka. Bůhví, proč nám matička příroda takto pomotala vnímání lásky, bůhví, co tím sleduje.

Je sice pravda, že muži vyžadují jistou péči a chtějí mít nacpaný pupek dobrým domácím jídlem, jenomže po té, co se nabaží domácího servisu, tak zatouží po žhavém dobrodružství, ideálně zakončeném nocí plné vášně. V tuto chvíli, byste na něj měla vybafnout v sexy negližé, s perfektním mejkapem a elegantním účesem. Jenomže to se pravděpodobně nestane, protože jste před tím musela několik hodin věnovat domácím pracím, nákupům, vaření a obstarávání dětí. Do toho ani nepočítám vlastní zaměstnání, kdy téměř 70% žen se vrací z práce až pozdě odpoledne, a pak ještě kmitá kolem domácnosti. No, má potom některá ještě náladu a energii na to, se zdobit a dělat manželovi zábavnou sexy společnici?

Takže když večer padáte únavou, zahrnujete manžela výčitkami, že vám s ničím nepomáhá a po večeři se ukládáte ke spánku, nemůžete se divit, že váš muž skončí brzo v náručí nějaké mrchy, která mu vytvoří mnohem atraktivnější program. Taková potvora je zvyklá pečovat v první řadě sama o sebe, a pak, pokud ji zbude trochu času navíc, udělá něco malého i pro muže. Ale s tím muž nikdy nemůže napevno počítat, takže se mu dost často stává, že jde spát hladový nebo nemá nažehlené košile do práce. Jenomže druhou stranu je taková potvora vždy upravená, zábavná a naladěná. Díky tomu, že má dostatek volného času pro sebe, má chuť si užívat života přesně podle představ samců, manželů těch hodných holek. A to je ten důvod, proč muži zbožňují více potvory, než hodné holky.

výstřižek reklama

Přesto chcete zůstat hodnou holkou?

Je vaší největší touhou pečovat o drahouška a vlastně si nepřejete si nic jiného, než mu dávat, co nejlepší servis? Prahnete po tom, aby si s vámi žil jako v bavlnce? K vašemu osobnímu štěstí vám stačí, že vám za to bude váš partner alespoň trochu vděčný? Jenomže projevovaný vděk časem vyprchá, protože miláček začne vše brát jako naprostou samozřejmost. Tak začnete svůj servis rozšiřovat, přebírat na svá bedra více povinností, a to i těch jeho povinností, jen aby měl zase důvod vám projevit vděčnost. Chvíli to tak bude jistě fungovat. Drahoušek si bude spokojeně chroupat, jak má šikovnou a pracovitou ženušku a jak se mu skvěle žije, bude si vás vychvalovat a sem tam vás obdaří nějakou odměnou. Klidně vás vezme do kina, na výlet nebo vám dokonce poskytne nesobeckou rozkoš. Ale i to postupně smyje čas. Drahoušek přestane chválit a přestane dávat odměny, protože za samozřejmosti se nechválí a neodměňuje, to by pak nedělal nic jiného.

A vám to bude připadat děsně nespravedlivé. Začnete hledat, kde se stala chyba, budete si stěžovat kamarádkám a shánět rady na internetu. V podstatě se dozvíte to, co bylo již řečeno – hodné holky jsou zatraceně fajn, ale potvory jsou zbožňované, milované a hýčkané. Více si o tom můžete přečíst zde.

Přesto nechcete být zlá potvora?

Nikdo přece neříká, že musíte být zlá a proradná mrcha. Buďte hodnou, milou a zábavnou ženou. K tomu vám stačí jediné – začít mít ráda sama sebe a cenit si své hodnoty. Proč se vlastně ženám, které jsou ochotné věnovat velkou část svého času sami sobě, i na úkor pohodlí partnera, říká potvory?

Co tedy dělat, aby se z hodné holky stala potvora?

  • Opravdu se milovat
  • Chtít pro sebe dost času.
  • Naučit se být sobecká
  • Poznat svoji krásu
  • Nevzdávat se svých snů
  • Neházet flintu do žita

Pokud se drahoušek nechová podle vašich představ, nechte ho na pospas jeho velkolepému egu, a jděte si dělat věci, které vás baví. Nedohadujte se s ním o jeho chybách, stejně je nikdy nepřipustí, nevysvětlujte mu jak se k vám má chovat, protože on to moc dobře ví, jenom dělá, že neví jak se chovat k dámě. A vy přece jste dáma!

Jeď nebo zemři! Nechte se okouzlit famózním řetízkem s křížkem Vin Diesel z chirurgické oceli
Mrkněte se na sametovou inspiraci pro váš sladký spánek
Zde najdete návod jak se stát zbožňovanou potvorou a také se začtete do příběhů ze života potvor i hodných holčiček.
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Proč muži chtějí potvory? Začtěte se do knihy, která vám pomůže najít a zkrotit pana božského. Tento bestseler od spisovatelky Laury Janáčkové prostě musíte mít 🙂
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!
mirror-1301951_1920


Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.