EllaNela

Online čtení pro moderní ženy

0

Můj dnešní oběd, aneb jak je snadné jíst Raw vegan

Moje dnešní inspirace se bude „normálním strávníkům“ zdát možná chycená za pačesy, vždyť komu by stačilo dát si k obědu jedno avokádo s limetkou? Jste zvyklí se pořádně nadlábnout a taky přece nejste žádný býložravec, že jo? Jenomže tento oběd vás nejenom zasytí, ale i chuťově uspokojí.

mia


Navíc se po něm budete nádherně cítit. Žádné vyvalování se na gauči a funění s plným pupkem. Budete nasyceni a přesto naprosto freš a připraveni k jakékoli akci. Nebudete se dvě hodiny po obědě cítit, jako byste měli v břiše kámen. Naopak. Tento famózní obídek vás nastartuje.

Milujete značky Tramontana, Silvian, Cache Cache, Yes! Miss, Mango a Steilmann? Užijte si báječné nakupování v outlet obchodu MiaviModa.cz

Bojíte se, že vás začne za chvíli zase honit hlad? Já jsem si k svačince připravila čtvrtku melouna a na předvečerní sváču mám rajčata s kešu sýrem. Kdo chce baštit vitariánsky a shazovat u toho kila, měl by mít stále po ruce zásoby ovoce a zeleniny a jíst vždy ještě dříve, než přijde hlad nebo nedejbóže mlsné chutě. Pak už je to brnkačka, věřte mi.

Článek o vitariánství, který vás bude jistě zajímat si můžete přečíst zde

Redakce • 28.8.2016


Previous Post

Next Post