EllaNela

Online čtení pro moderní ženy

0

Udělejte si ze vstávání radostnou událost :)

Dejte si záležet na tom, aby vaše ráno bylo opravdu, co nejlepší. Začněte tím, že se na příjemný start do nového dne, připravíte již večer. Nachystejte si vše tak, abyste ráno dělala, co nejméně úkonů a mohla si to skvělé ráno v klidu vychutnat.

Ewena 342x342 px

Choďte spát v takovou dobu, která vám zajistí dostatečný spánek. Nesnažte se tedy za každou cenu dokoukat film do konce nebo vyřešit cizí problém na fejsbuku. Včasné zaboření do peřin vám přinese sladký a osvěžující spánek, a to vám udělá ze vstávání radostnou událost!

Protože chcete ráno vstávat s chutí, je dobré si vymyslet na vstávání nějakou hezkou věc, něco, na co se budete těšit. Může to být hezká skladba písniček, báseň, chutná snídaně, prostě cokoli, co vás vytáhne z postele. Budíka si dejte o 10 minutek dříve, než jste zvyklá, uvidíte, že se vám to bohatě vyplatí. Konečně si totiž budete moci protáhnout tělo malou ranní rozcvičkou, která vás bleskově nabudí do nového dne.

V klidu vychutnejte snídani, vypijte si kávu z oblíbeného hrníčku a pokochejte se pohledem z okna. Pamatujte, že vaše dobrá nálada není závislá na počasí, ale na vaší mysli. Již od rána na všem hledejte tu hezčí stránku a uvidíte, že budete mít opravdu skvělý den 🙂

Jeď nebo zemři! Nechte se okouzlit famózním řetízkem s křížkem Vin Diesel z chirurgické oceli
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Proč muži chtějí potvory? Začtěte se do knihy, která vám pomůže najít a zkrotit pana božského. Tento bestseler od spisovatelky Laury Janáčkové prostě musíte mít 🙂
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

nevěra

 

 

 

 

 

 

 

breakfast-848313_1920

Redakce • 30.7.2018


Previous Post

Next Post